FAQ

Zde v on-line formuláři za zvýhodněnou cenu (do 30. 9. 2024 za 900 Kč; od 1. 10. 2024 za 1 500 Kč) nebo na místě (za 1 700 Kč). Lékaři do 35 let mají slevu 25 %.

Fakturu za zaplacení poplatku a dalších služeb zasíláme na e-mail uvedený při registraci zhruba měsíc před konáním akce. Proč ne dříve? Registrační poplatek je nevratný, a pokud byste museli svou účast do této doby z nějakého důvodu zrušit, nic vás to nestojí.

Nemusí. O výši registračního poplatku rozhoduje datum registrace, nikoliv datum Vaší platby. Stačí se vždy do uvedeného termínu přihlásit, fakturu můžete zaplatit později.

Hromadné přihlášení účastníků s vámi rádi vyřešíme individuálně. Kontaktujte prosím Ing. Dominiku Rekovou (asistent@solen.cz+420 770 158 643), která vám poskytne více informací.

Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány.

Certifikáty rozesíláme on-line nejpozději do 10 dnů po skončení akce na e-mail uvedený při registraci.

Určitě je lepší, pokud si celou registraci vyplníte sami. Máte tak včas možnost objednat i všechny další služby, které jsou někdy kapacitně omezené, a my je tak pro Vás včas rezervujeme a domluvíme se na případném doplatku. A jak na to? V registračním formuláři stačí vybrat možnost „Přihlašuji se jako soukromá osoba, účast mi hradí partner akce (farmaceutická firma apod.)„ a vyplnit kontakt na zástupce společnosti, se kterým máte účast domluvenou. O vše ostatní už se pak postaráme my.

Modul: FAQ